معجون لبوب کبیر احیاء

105,000 تومان

فقط 6 عدد در انبار موجود است

توضیحات

معجون لبوب کبیر چیست؟

معجون لبوب کبیر یک ماده تقویت کننده قوی است که مزیت آن افزایش قوای جسمانی است. این معجون خاصیت نشاط آوری دارد و تقویت کننده اعضای بدن همچون قلب، مغز، کبد است.

براساس متون طبي و پزشکی، وِرِل که از ترکیبات این معجون است، داراي طبع گرم و خشک است که قادر به تقويت، تحريک و توليد اسپرم است، همچنين، گزنه، براي درمان بيماري‌هاي کليه و تقويت قوه جنسی مفيد و مؤثر واقع خواهد شد.

از دیگر مواد موجود در این معجون که موجب افزایش قوای جنسی خواهد شد، می‌توان به سویق جنسی و عسل خشخاش اشاره کنیم.

ترکیبات معجون لبوب اعظم

ترکیبات اين معجون از لبوب صغير به همراه وِرِل و تخم انجره تشکیل شده است که لبوب صغير باعث افزايش مایع مني، تقويت کليه و آلت تناسلي، و ايجاد نعوظ خواهد شد، در ترکيب معجون لبوب اعظم، انجره موجب به اصلاح شکل اسپرم، و ورل باعث تقويت قواي جنسي و نعوظ و همچنین افزايش تعداد اسپرم خواهد شد به علاوه تقویت کلیه یکی دیگر از مزایای مهم این معجون است.

همچنین معجون لبوب کبیر اعظم ترکیب شده از هفتاد نوع گیاه و مواد غذایی مغذی و مختلف همچون مغز گردو، مغز بادام، مغز فندق، مغز پسته، درونج، زردک، تخم بالنگو، عنبر اشهب، تودریین، بسباسه، هل ، بهمنین، مغز چلغوزه، بذر البنج، ورق طلا، ورق نقره، زعفران، تخم کتان، تخم کنجد، مغز بادام هندی و پودر نارگیل است.

طریقه تهیه و مصرف این معجنون شگفت آور

برای تهیه این معجون گیاهی، در ابتدا گیاهان دارویی مورد نیاز را با دستگاه های مخصوص و بدون دخالت دست شست و شو داده تا بار میکروبی یا گرد و غبار موجود روی گیاه کاملا پاکسازی شود و در دستگاه خشک‌کن مخصوص با دمایی تحت کنترل خشک کرده و سپس پودر و یا آسیاب شوند.

مواد تشکیل دهنده‌ اصلی این معجون شامل: مغز پسته، مغز فندق، مغز چلغوزه، مغز بادام، کنجد مقشر، تخم خشخاش سفید و مغز تخم خربزه است که از هر کدام یک مثقال ترکیب شود همچنین تخم خیارین ، شقاقل، بوزیدان، بهمن سرخ و سفید، لسان العصافیر، خولنجان و دارچینى به ترکیبات قبلی با همان مقدار اضافه کرده  و سپس با شکر و عرق بیدمشک حل کرده و به مقدار برابر عسل اضافه کرده و این ترکیب را کوبیده و دم کنید.

با توجه به گستره‌ی مواد تشکیل‌دهنده و نکات ترکیب برای حفظ خواص و اثربخشی، خرید لبوب کبیر را نسبت به تهیه‌ی آن توصیه می‌کنیم. در ضمن معجون لبوب کبیر قیمت مناسبی نیز نسبت به مواد تشکیل‌دهنده دارد و خرید جداگانه‌ی این مواد اولیه، علاوه بر دشواری تهیه‌ی مواد، هزینه‌ بیشتری به شما تحمیل خواهد کرد.

نکات طلایی درباره این معجون دارویی

  1. در تهیه معجون کبیر از روشی استفاده شده که برای سیستم گوارش همه افراد با رده‌ سنی ‌های متفاوت مناسب بوده و زود هضم و سبک است.
  2. معجون لبوب اعظم حاوی بافت اصلی گیاهان است که این بافت در جوشانده عرق و یا عصاره به مقدار کافی وجود نخواهد داشت، پس شما با خرید معجون لبوب کبیر اعظم تمام مواد مورد نیاز را به بدن خود خواهید رساند.
  3. خوب است بدانید که خاصیت اصلی و بارز بعضی گیاهان در فیبر موجود در آن گیاه است. افراد متخصص در تهیه این معجون تلاش کردند تا با حفظ این فیبر ها که در جوشانده ، عرق و عصاره کمتر دیده خواهد شد، به حفظ ارزش های درمانی این محصول بیافزایند.
  4. روش فرآروی گیاهان در این نوع معجون، روش فرآوری متفاوتی است، همانطور که برای اکثر افراد پیش آمده است طعم واقعی گیاهان دارویی باب طبع و میل همه اشخاص نیست و ما تلاش کرده‌ ایم با وجود خواص و عطر و بوی اصلی گیاه طعمی خوبی نیز به معجون لبوب کبیر اضافه کنیم که هم همه خواص گیاه محفوظ مانده باشد و دارای طعم خوراکی خوبی باشد.

به طور کلی خرید لبوب کبیر به صورت معجون بیشتر از تهیه آن توصیه می‌شود چرا که تهیه آن دارای قواعد خاصی است تا همه خواص گیاهان دارویی در آن حفظ شود و اثربخشی بالایی برای شما داشته باشد.

توضیحات تکمیلی

ترکیبات

بذر البنج, بسباسه, تخم بالنگو, تخم کتان, تخم کنجد, ثعلب, زردک, زعفران, شقاقل, عنبر اشهب, گرد نارگیل, مغز بادام, مغز بادام هندی, مغز پسته, مغز چلغوز, مغز سر گنجشک, مغز فندق, مغز گردو, هل, ورق طلا و نقره

مواردمصرف

افزایش منی و شهوت, افزایش وزن, تحریک اسپرم, تحکیم اعصاب, تقویت دل و دماغ و اعضای رئیسه و قوای جنسی, سنگ شکن و فراموشی, مقوی ارواح و قوای بدنی, نافع در مجامعت نشاطآور

نحوه مصرف

با عرقیات مفرح یا دم کرده های موافق یک قاشق غذا خوری صبح ناشنا و شب موقع خواب, برای ریه با عرق رازیانه میل گردد, برای کبد با اب زرشک و عرق کاسنی, برای مغز با عرق خونساز و اسطخدوس, عرق مربوط به همراه ان میل گردد برای قلب با عرق بیدمشک, عرق موافق مناسب با طبع شخص است و اگر این دوا برای درمان و تقویت هر یک از اعضای رئیسه مصرف میگردد

عوارض و مضرات

ندارد

طبع

بسیار گرم

نوع بسته بندی

پت

منابع

اکسیر اعظم, تحفه, قرابادین, مخزن الادویه

نقد و بررسی‌ها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “معجون لبوب کبیر احیاء”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *